Büyü ve Vefkler

Yumurta Büyüsü

Yumurta Büyüsü
109views

Yumurta Büyüsü

Yumurta büyüsü kişi ya da hane için yapılabilen büyüler arasında yer almaktadır. Ayrıca gömülen büyülerden olduğu için, tehlikeli kara büyüler sınıfında değerlendirilebilir. Genellikle ayırma büyüsü, intikam büyüsü ya da huzursuzluk büyüsü amaçlarıyla uygulanmaktadır. Büyünün çok daha etkili olabilmesi için genellikle bu büyüyü yapan kişiler, büyüyü büyü yapılan kişinin evinin bahçesine ya da oraya yakın bir yere gömmektedirler. Uzakta bir yere gömülerek de yapılması mümkündür. Ancak bu şekilde yapıldığında etkileri daha yavaş daha zayıf olur.

Eğer bahçenizde yeni kazılmış bir yer görürseniz ve bundan haberiniz yoksa, orayı kazıp içinde ne olduğuna bakmanızı öneririz. Gömülen yumurtayı oradan çıkartmanız, kırmanız ya da yok etmeniz büyüyü bozmaz. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız, yumurtayı bir poşetin içerisine hava almayacak şekilde koyup, hocamızı arayabilir ya da yazarak durumu değerlendirmesini rica edebilirsiniz.

Yumurta Büyüsü Ne İçin Yapılır

  1. Yumurta büyüsü, bir hanede huzursuzluk çıkması için yapılabilir. Eğer büyü kişiye değil, haneye yapılırsa; Eve giren herkes, evde huzursuz hissetmektedir. Eğer evinize gelen misafirler, sürekli bu evde bir ağırlık çöküyor bana gibi cümleler kuruyor ve evinizi negatif anlamda özelleştiriyor ise; Bir aksilik olması muhtemeldir.
  2. Yumurta büyüleri, kişinin kısmetini bağlamak için yapılabilir. Büyünün etkileri gereğince kişi hiçbir işe kendisini veremez ve bu nedenle özellikle iş kısmeti kapanır. Yaptığı pek çok iş başarısızlıkla sonuçlanır.
  3. Ayrıca bu işlem, ayırma büyüsü olarak kullanılabilir. Hanedeki huzursuzluk nedeniyle aile bireyleri birbirleriyle sık sık kavga edebilir ve buna bağlı olarak aileden ayrılmak isteyebilir.
  4. Kişiye bağlı huzursuzluk büyüsü olarak kullanılabilir. Bu şekilde yapıldığında, evdeki diğer insanlar gayet normaldir. Ancak büyü yapılan kişi sürekli huzursuz, rahatsız ve öfkeli bir ruh haline sahip olabilmektedir.

Yumurta Büyüsünün Etkileri

Yumurta büyüsü yapılan kişi ya da hanede görülen en belirgin etki, huzursuzluk hissidir. Kişi ya da kişiler ne yaparlarsa yapsınlar, bu huzursuzluk hissini bastırabilecek kadar pozitif olamazlar. Yumurta büyüleri kısa uğraşlar sonucunda bozulabilen büyülerdir. Detaylı bilgi için hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişim kurabilirsiniz.

Leave a Response