Büyü ve Vefkler

Zenginlik Büyüsü

Zenginlik Büyüsü
48views

Zenginlik Büyüsü

Zenginlik büyüsü her kesim tarafından ismi duyulmuş olsa da yine her kesim tarafından yanlış anlaşılmış büyüler arasında yer almaktadır. Zenginlik işlemi yapıldığında insanlar mucizevi bir şekilde para içinde yüzeceği gibi fikirlere kapılabilirler. Evet, büyüler pek çok şeyi gerçekleştirebilir fakat bunların hiçbiri mucize değildir. Doğanın işleyişi ile doğru orantıda bir etki ortaya koyarlarken, imkansız durumları değil olması ihtimali bulunan durumların gerçekleşmesini sağlarlar. Bu nedenle şu kesin olarak söylenebilir ki, zenginlik için yapılan büyüler her ne kadar kişinin iş kısmetini artırıp şansını büyük ölçüde pozitif olarak etkiler. Ancak bu etki sizi birkaç gün içerisinde zengin yapmaz.

Zenginlik büyüleri, insanların karmalarını ilgilendiren bir konudur. Yaşantımız boyunca karmamızı kirletebilir ve bu nedenle özellikle maddi konulardaki kısmetimizi kapatmış olabiliriz. Bunu kendi kendimize fark etmemiz de oldukça güçtür. Enerjinizi, sizi çevreleyen bir kalkan olarak düşünün. Bu kalkanın rengi, yoğunluğu, kalınlığı ve türü daima sizinle beraber değişmektedir. Zenginlik için yapılan işlemler ise, bu enerji yoğunluğunu onarmak anlamına gelir.

Zenginlik Büyüsü Nedir

Zenginlik büyüsü nedir sorunuzun en net cevabı kısmet, bereket ve şans üçlemesi ile verilebilir. Bazı insanlar vardır, daima tabiri caiz ise dört ayak üzerine düşerler ve bu şansları çevrelerindeki insanlar tarafından kıskanılır. Genellikle de bu kişiler saf ya da temiz kalpli kişilerdir. İnsanlarla ya da kendi ruhumuzla olan iletişimimiz, kesinlikle şans faktörümüzü en çok ilgilendiren ve etkileyen şeydir.

Sürekli stres ve baskı altında yaşayan birinin şansı da asla iyiye dönmez. Stres ve baskı duygusu kişinin ruhunda da çeşitli yıpranmalara neden olur ve bu zenginlik için yapılan işlemler de bu yıpranmaları onarmak niyetini taşır.

Zenginlik Büyüsünün Etkileri Nelerdir

Zenginlik işlemi yapılmış olan kişilerin maddi kısmetleri açılır. Maaşlı işlerde çalışanların terfi alma hızları büyük ölçüde yükselir, çevrelerindeki herkes tarafından sevilirler ve sürekli olarak yeni fırsatlar ile karşılaşırlar. Serbest meslek yapan ya da kendi şirketine sahip olan kişilerde de çok kısa sürede gözle görülür biçimde bir kazanç artışı olacaktır. Detaylı bilgi almak için hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Response